reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:



Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?



1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konkurs dla szkół nt. ZSEE


11 marca 2008

Europejska Platforma Recyklingu (EPR) serdecznie zaprasza do udziału w ekologicznym, internetowym konkursie zespołowym "Drugie Życie elektrośmieci" (marzec/ grudzień 2008). Głównym Organizatorem i sponsorem konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu, Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.
      
Ogólnopolskim koordynatorem konkursu jest Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym - międzywydziałowa placówka naukowo-dydaktyczna Uniwersytetu Warszawskiego.
      
Konkurs "Drugie Życie elektrośmieci" prowadzony jest w trzech kategoriach: dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
      
Celem konkursu jest:
      
  • propagowanie praktycznej wiedzy nt. zasad postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE),
  • podnoszenie  poziomu świadomości w zakresie szeroko rozumianego udziału  społeczeństwa w podejmowaniu decyzji środowiskowych na poziomie  lokalnym (aktywizacja społeczna dzieci i młodzieży szkolnej),
  • podnoszenie  poziomu świadomości społecznej w dziedzinach związanych z szeroko  rozumianą problematyką ochrony środowiska, w zakresie zobowiązań  wynikających z Traktatu Akcesyjnego i polityki ochrony środowiska Unii  Europejskiej,
  • budowanie  i wzmacnianie lokalnych i regionalnych koalicji pomiędzy partnerami  społecznymi na rzecz rozwiązywania problemów gospodarczych, społecznych  i ekologicznych.
Do wygrania cenne nagrody. Informacje na temat konkursu znajdują się na stronach www.eprpolska.pl