reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologia - pomysł na odpady "problemowe"


25 lutego 2008

W Poznaniu uruchomiono w czwartek miejski Punkt Gromadzenia Odpadów Problemowych "Gratowisko". Można tam nieodpłatnie oddać stare meble, chemikalia czy sprzęt RTV. "Teraz każdy mieszkaniec, w dogodny dla siebie dzień, będzie mógł oddać zalegający w domu sprzęt, w tym m.in. zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, baterie, akumulatory, przeterminowane leki, resztki farb i rozpuszczalników, zużyte oleje silnikowe i przekładniowe oraz hydrauliczne" - powiedział PAP Rafał Łopka z Biura Prasowego Prezydenta Poznania. Placówka jest kolejnym elementem systemu gospodarki odpadami w stolicy Wielkopolski. Poznaniacy mogą już korzystać z Gratowozu - mobilnego punktu składowania odpadów, który co pół roku odwiedza poszczególne dzielnice. Każdy odpad dostarczony do PGOP będzie ewidencjonowany, następnie odpady będą kierowane do odzysku lub utylizacji.